KATEGORİLER
   Skip Navigation Links.

Online destek
Tenis Tarihimiz
Konya'nın tenis tarihi
Foto Galerimiz
Linkler
Türkiye Tenis Federasyonu
tennis clinic
tennis europe
Konyada Hava

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

TENİS MÜSABAKALARI SONUÇLARI

9 YAŞ GRUBU

ERKEKLER KIZLAR

1-Muhammet Ahat Yüksel 1-Esila Kahraman

2-Ozan Demir 2-Şebnem Güldemir

3-Ahmet Hakan Sarlı 3-Ceren Güldemir

4-Umut Şendağ

10 YAŞ GRUBU

ERKEKLER KIZLAR

1-Ali Cevat Erçal 1-Gülnihal Göçer

2-Selman Büyükdemirer 2-Ayşegül Göçer

3-Gökhan Kendirli 3-Rana Büyük keleş

4-Emin Sunar 4-Tuana Bakırcı

11-14 YAŞ GRUBU

ERKEKLER KIZLAR

1-Onur Demir 1-Melisa Işık

2-Emin Can Aykora 2-Ece Çankırlı

3-Samet İsmail Mermer 3-Buket Emre

4-Nihat Anıl Akpınar 4-Lara Çabukol

30 AGUSTOS ZAFER KUPASI SONUÇLARI

9 YAŞ BAYANLAR:

1- MELİSA IŞIK (9)

2- AYŞEGÜL GÖÇER (9)
3- GÜLNİHAL GÖÇER (9)

4- ZEHRA MİNA SARIOGLAN (8)

10 YAŞ BAYANLAR

1- ZEYNEP SENA SARIOGLU(9)
2
- MELİSA IŞIK(9)

3-BUKET EMRE (10)

4- ZEHRA MİRA SARIOGLU(8)

-18 BAYANLAR
1- BUR
CU EMRE
2
- ECE ÇAN
KIRLI
3
- ÇAGSU YILDIZ

+18 BAYANLAR
1- BURCU EMR
E
2
- ECE ÇANKIRLI

3- ALMİLA ÇAVUŞOGLU

+35 BAYANLAR

1- NURSEL DEMİR
2
-
NİLGÜN ALPTEKİN
3
-EBRUUÇAR

9 YAŞ ERKEKLER
1- CEVAT ERÇAL(9)
2-
EREN UÇAR (8
)
3- OZAN DEMİR

4
- UMUT ŞENDAG(8)

10 YAŞ ERKEKLER

1- T AHA ULUGEDİK
2- ALİHAN GÜL TEKİN
3
-CEVATERÇAL

4- BERKAY GÖKSU

-18 ERKEKLER

1- EFE ÇANKIRLI

2-AHMET YİGİTBAŞ
3
- ÇETİN ÜNAL

+ 18 ERKEKLER

1- ABDULLAH YILMAZ
2
-0NUR MELİK

3-EFE ÇANKIRLI

+35 ERKEKLER

1- SEBAHATTİN SORKUN
2
- ALİ DEMİR

3- AYDIN ÇELİK

19 Mayıs 2010

GENÇLİK TENİS TURNUVASI SONUÇLARI

10-15 Yaş Erkekler

1. Efe ÇANKIRLI

2. Nihat Anıl AKPINAR

3. Mert IŞIK

10-15 Yaş Kızlar

1. Çağsu YILDIZI

2. Ece ÇANKIRLI

3. Ezgi ÖZKAYMAK

16-20 Yaş Tek Erkekler

1. Onur GÜCÜYENER

2. Ahmet YİĞİTBAŞI

3. Efe ÇANKIRLI

Büyük Bayanlar

1. Alara BÖLGEN

2. Hande ALP

3. Ece ÇANKIRLI

21-30 Yaş Erkekler

1. Abdullah YILMAZ

2. Faik YILDIRIM

3. Mevlüt ÇEVİK

40+ Yaş Tek Erkekler

1. İsmail SERİM

2. Hakan SÖZEN

3. Sabahattin SORKUN

Çift Erkekler

1. Hakan SÖZEN-Faik YILDIRIM

2. Mevlüt ÇEVİK-Onur GÜCÜYENER

3. A. Ziya YİĞİTBAŞI-Efe ÇANKIRLI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK TURNUVASI

14 YAŞ BAYANLAR
1- Almila BÖLGEN
2- Alara BÖLGEN
3- Burcu EMRE
4- Büşra TOKACI
5- Nisan AVCI

18 + BAYANLAR
1- Anıl BÖLGEN
2- Aslıhan PEKTAŞ
3- Birben BÜYÜKÜNALDI
4- Nihan MANAV

ÇİFT BAYANLAR
1- Birben BÜYÜKÜNALDI-Aslıhan PEKTAŞ
2- Anıl BÖLGEN-Almila BÖLGEN
3- Alara BÖLGEN-Nisan AVCI
4- Büşra TOKACI-Nihan MANAV

14 YAŞ ERKEKLER
1- Mevlüt ÇEVİK
2- Kaan ALTUNIŞIK
3- Yağız EFE
4- Akın ALTUN

18 + ERKEKLER
1- Abdullah YILMAZ
2- Macit ÖZEN
3- Onur MELİK
4- Batuhan ŞENER

35 + ERKEKLER
1- Sinan YILMAZ
2- Aydın ÇELİK
3- Sebahattin SORKUN
4- Kenan KINIK

ÇİFT ERKEKLER
1- Abdullah YILMAZ-Gani TERMANLIOĞLU
2- Macit ÖZEN-Abdurrahman OKUDUR
3- Batuhan ŞENER-Sinan YILMAZ
4- Onur MELİK-Nafi GÜNER

KARIŞIK (Mix)
1- Macit ÖZEN-Birben BÜYÜKÜNALDI
2- Onur MELİK-Anıl BÖLGEN
3- Abdullah YILMAZ-Aslıhan PEKTAŞ
4- Kenan KINIK-Nihan MANAV

Gençler ve Veteranlar Tenis Yaz Kupası
Müsabaka Sonuçları

13-16 Ağustos 2009


18-34 Yaş Grubu Erkekler

1. Onur MELİK
2. Faik YILDIRIM
3. Abdullah ÖZKAN


35-44 Yaş Grubu Erkekler

1. Macit ÖZEN
2. Cemal MENTEŞE
3. Osman AKYOL

45 + Yaş Grubu Erkekler

1. Hakan SÖZEN
2. İsmail SERİM
3. Muharrem Hulki AKINCI


Çift Erkekler

1. Faik YILDIRIM/ Onur MELİK
2. Cemal MENTEŞE/Hakan SÖZEN
3. Mevlüt ÇEVİK/Abdullah ÖZKAN

25-27 Haziran 2004
Teşvik Turnuvası

16-18 Temmuz 2004
Konya İl Birinciliği Turnuvası

13-15 Ağustos 2004
Özel Turnuva

BAYANLAR:
1. Esin Kıratlı
2. Anıl Bölgen
3. Büçke Menteşe

ERKEKLER:
1. Macit Özen
2. Hakan Sözen
3. Abdullah Yılmaz

BAYANLAR:
1. Eylül Menteşe
2. Esin Kıratlı
3. Aslıhan Pektaş

ERKEKLER:
1. Macit Özen
2. Cemal Menteşe
3. İsmail Serim

TEKLER:
1. Abdullah Yılmaz
2. Macit Özen
3. Burak Balcıoğlu

ÇİFTLER:
1. Eylül Menteşe-Burak Balcıoğlu
2. Faik Yıldırım-Macit Özen

Konya 2002 Sonbahar Tenis Turnuvası
(06-08 Eylül 2002)

18 YAŞ ÜSTÜ BAYANLAR

1. Anıl BÖLGEN

2. Esin KIRATLI

3. Bükçe MENTEŞE

18 YAŞ ÜSTÜ ERKELER

1. Macit ÖZEN

2. Hakan SÖZEN

3. Cemal MENTEŞE

18 YAŞ ALTI BAYANLAR

1. Eylül MENTEŞE

2. Birben ÜNALDI

3. Aslıhan PEKTAŞ

18 YAŞ ALTI ERKEKLER

1. Fahri ÇELEBİ

2. Abdullah YILMAZ

3. Onur MELİK

ÇİFT ERKEKLER

1. Macit ÖZEN-Hüseyin YILMAZ

2. Oğuz TOKLU-Tufan Seli AKSOY




 
Geri dön
Copyright© 2010 Konya Tenis ve Dağcılık Kulübü – Tüm hakları saklıdır!
Yönetim Paneli Webmail Servisi